Breadcrumb image

Lino kolekcija 2022

Lino kolekcija 2022

Šių metų lino kolekciją galima apibūdinti trimis žodžiais - natūralumas, patogumas, detalės.

NATŪRALUMAS - tai lino šiluma, antiseptiškumas, antialergiškumas ir puikus drėgmės priėmimas, dėl ko lininis drabužis natūraliai vėsina karščio metu. Tai taip pat spalvos, pabrėžiančios gamtos grožį, kurį norime perteikti mūsų mylimoms bei gerbiamoms užsakovėms.

PATOGUMAS - tai išskirtinis modelio kirpimas bei universalumas. Kai kurių suknelių modeliai tinka dėvėti labai skirtingo silueto moterims, todėl atsiranda galimybė be mažiausios baimės užsisakyti jas internetu. Tokie šiuolaikiniai modeliai, kurių nereikia net matuotis, atsispindi ir žymiausių dizainerių kolekcijose. Tuo tarpu mes siūlome labai platų dydžių spektrą (nuo 34 iki 62 dydžio) ir nepamirštame tų moterų, kurios mėgsta labiau prigludusius, ne tokius laisvus rūbus. Jie yra tiesaus silueto arba prigludę, siūti iš lino su likra.

Na, ir DETALĖS, kurios subtiliai puošia gaminį. Tai storesniu siūlu puošti rūbai, ripsinės juostelės, spalvų deriniai ar uždėtinės detalės.

Ši kolekcija išsiskiria tuo, kad joje galima rasti tarpusavyje derančių gaminių ir komplektuoti įvairius derinius.
Kviečiame susipažinti iš arčiau! Šie išskirtiniai rūbai siuvami Lietuvoje, tad net jei reikėtų individualaus pasiuvimo, jis užtruktų iki 7 dienų!

Rasta 19 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password