EKSA – natūralūs kailiniai, lino gaminiai, odinės rankinės

EKSA – drabužiai iš gamtos. Šis, šeimos įmonės šūkis mus lydi nuo pat nepriklausomybės atkūrimo. Remdamiesi savo patirtimi, kokybiška įranga ir investicijomis į tiekėjus, kuriame aukštos klasės, klasikinio stiliaus drabužius ir aksesuarus. Mūsų gaminius galite atskirti pagal unikalias detales, kurios kasdienio nešiojimo drabužius išskiria iš minios.

Kiekvienais metais savo asortimentą papildome naujomis kolekcijomis, organizuojame pristatymo renginius, kuriuose dalyvauja mūsų lojaliausi klientai. Klientams suteikiame visas galimybes pasimatuoti gaminius, įvertinti, atsižvelgiame į jų pastabas ir taip tobulėjame kasdien.

Lino gaminiai

Viena labiausiai populiarėjančių natūralių medžiagų drabužių tarpe yra linas. Jis pasižymi didžiule gerųjų savybių gausa: elegantiška, graži, ilgalaikė ir itin patvari medžiaga. Linas yra naudingas odai, leidžia jai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Taip pat, linas nesukelia jokių alerginių reakcijų ir yra natūralus antiseptikas, todėl lino gaminiai tinka kiekvienam.

Lietuvoje yra susiformavęs stereotipiškas požiūris į liną: glamžosi, asocijuojasi su senove, netinkamas dėvėti einant į darbą, pobūvius, susirinkimus ar susitikimus. Mes norime paneigti šiuos mitus, todėl savo produkcijoje naudojame liną, kuris jau gamybos procese yra šiek tiek švelniai paglamžytas ir pagarintas, dėvimas rūbas atrodo natūraliai ir net patraukliai. Po skalbimo užtenka palyginti tik gariniu lygintuvu arba visai nelyginti. Lino suknelės, lininės palaidinės, lininės kelnės, lininiai sijonai, lininiai švarkai, tai mūsų kuriamo asortimento dalis. Visi šie gaminiai yra spalvoti, dekoruoti įvairiomis detalėmis, kurios gaminiams suteikia puošnumo, žaismingumo bei prabangos įvaizdį.

Natūralūs kailiniai

Pirmieji žingsniai įmonės gyvenime prasidėjo būtent nuo kailinių. Dar pirmaisiais nepriklausomybės metais, pirmieji natūralūs kailiniai gimė Šilutėje, kurioje ir iki dabar verda EKSA šeimos gyvenimas. Bebro kailiniai labiausiai tinka lietuviškam orui, kadangi jie yra labai šilti bei puikiai apsaugo nuo lietaus ir jo nesugeria. Įgijus patirties ir žinių asortimentą papildė audinės kailiniai, avikailio kailiniai, karakulio kailiniai. Tobulėjant įrangai ir  prisitaikius prie pasikeitusio klimato, šylančio oro ir mados tendencijų, tobulinome savo kailių išdirbimo technologijas – kailiniai tapo dvigubai plonesni ir lengvesni. Taip pat mūsų kolekciją papildė kailinės liemenės, pirštinės, paltai, puskailiniai, apykaklės.

Odinės rankinės

Sukaupta patirtis, investicijos į įrangą ir tiekėjus mums leido praplėsti savo produkciją ir išleisti natūralias odines rankines. Rankinės kuprinės, rankinės per petį, delninės rankinės, kosmetinės – tai tik dalis to, ką kuriame mes. Rankų darbo gaminiai pasižymi aukštos klasės oda ir unikaliomis detalėmis. Šie gaminiai yra lengvi ir kompaktiški. Odinės rankinės stilingoms moterims – tinka tiek specialioms progoms, tiek kasdieniniam nešiojimui.

Individualūs užsakymai

Individualūs užsakymai parodo mūsų požiūrį į kiekvieną klientą. Kruopščiai surinkus informaciją galime pasiūti aukštos klasės gaminį. Kailinių siuvimas, kailinių persiuvimas, papuošalų gamyba, rankinių gamyba – pagrindiniai užsakymai, kuriuos vykdome.

Natūralūs kailiniai, lino gaminiai, odinės rankinės – kiekvienai stilingai moteriai.

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password